“POP SİMGE” VE “REGGAE SİMGE”

Vodafone FreeZone Stüdyo’da 13 Mart’ta düzenlenecek online konserde Mış Mış, Üzülmedin Mi? , Prens & Prenses , Yankı, Ben Bazen , Öpücem gibi şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Simge sahne alacak.

Simge, “Raad Online” temasıyla düzenlenecek konserde, bir ilk olarak, hem pop hem reggae janrlardan oluşan bir repertuarla gençlerin evine konuk olacak. Simge’ye reggae parçalarda Sattas eşlik edecek. Vodafone FreeZone YouTube kanalından 13 Mart Çarşamba günü saat 20.30’da canlı yayınlanacak konser, ücretsiz olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerle buluşacak.

Simge’den sürpriz video

Simge, Vodafone FreeZone Stüdyo’daki online konseri için eğlenceli bir tanıtım videosu da hazırladı. Vodafone FreeZone Instagram hesabında yayınlanan videoda, “Pop Simge” ve “Reggae Simge” aynı sahnede buluşup sohbet ediyor. İki ayrı kimliğe bürünerek hayranlarına sürpriz yapan Simge, gençleri 13 Mart Çarşamba günü konseri izlemek için Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olmaya davet ediyor.

Online konser deneyimi

Vodafone FreeZone Stüdyo, müzikseverlere uçtan uca online konser deneyimi de yaşatacak. Dinleyiciler, konser sırasında Simge ve Sattas ile etkileşime geçerek sanatçılarla eğlenceli kurgular üzerinden iletişim kurabilecek ve sorularını sorabilecek. Konserden seçili performanslar 10 gün sonra Vodafone FreeZone YouTube kanalına yüklenerek, Simge ve Sattas hayranlarına konserde dinledikleri ya da kaçırdıkları şarkıları tekrar izleme imkânı sunulacak. Müzikseverler, Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olarak tüm Vodafone FreeZone Stüdyo konser performanslarından yüklendikleri anda haberdar olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir