Seçkin Sunguç İstanbul Dada Club Sahnesinde

KULİS, SAHNEYE TAŞINIYOR!

Yıllardır sahnelerden tanıdığımız pek çok ünlü ismin vazgeçilmez makyaj artisti olan Seçkin Sunguç, bu kez kendisi sahne alacak! Yakın dönemde çıkardığı şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Seçkin Sunguç, bu kez de kulisi sahneye taşıyarak eğlenceli şarkılardan oluşan repertuarı ile 20 Mart Çarşamba gecesi Okan Bayülgen ‘in sahibi olduğu İstanbul Dada Club sahnesinde unutulmaz anlar yaşatacak.

Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Sibel Can, Hande Ataizi, Nil Karaibrahimgil, Simge, Seda Sayan, Huysuz Virjin, Göksel, İrem Derici, Aleyna Tilki…

Hepsinin ortak noktaları, Seçkin Sunguç kulisinden geçmiş olmaları. Daha pek çok ünlü ismin vazgeçilmez makyaj artisti olan Seçkin Sunguç, yakın dönemde çıkardığı şarkılarıyla da büyük beğeni topladı. Müzikal yeteneğini bir sahne şovuyla birleştirme kararı alan Seçkin Sunguç, ünlülerle yaşadığı sahne arkası anılarını anlatacağı, eğlenceli şarkılardan oluşan repertuarı ve ünlü konuklarıyla uzun süre konuşulacak bir şova imza atacak.

“Yokuş” ve “Yalnızlık Kader Değil” şarkılarıyla kendinden söz ettiren Seçkin Sunguç, 20 Mart Çarşamba gecesi Okan Bayülgen ‘in sahibi olduğu İstanbul Dada Club sahnesinde unutulmaz anlar yaşatacak.

Şovun ilk starı Simge!

Orkestrası ve repertuarı ile özel bir şova imza atacak olan Seçkin Sunguç’un 20 Mart Çarşamba gecesi İstanbul Dada Club sahnesindeki ilk konuğu Mış Mış, Üzülmedin Mi? , Prens & Prenses , Yankı, Ben Bazen, Öpücem gibi şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Simge olacak.

Yılların dostluğunu sahneye taşıyıp interaktif bir şova imza atacak ikilinin sahne alacağı ve bir çok ünlü ismin seyirci olarak katılacağı şov, İstanbul gecelerinde büyük yankı uyandıracağa benziyor.

(Aleyna Tilki, Deniz Seki, Göksel, Gülben Ergen, Hande Ataizi, Hande Yener, Hülya Avşar, Seda Sayan, Sibel Can ve Simge ile beraber Seçkin Sunguç fotoğrafları)

Yazar: havadisturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir